Over ons

Welkom op de website Woningcorporaties van Dirkzwager advocaten & notarissen N.V.

Advocaten en notarissen van diverse secties van Dirkzwager hebben hun expertise gebundeld binnen een nieuwe branchegroep Woningcorporaties om gezamenlijk cliënten en andere betrokkenen te informeren over nieuwe ontwikkelingen die relevant zijn voor woningcorporaties. Dat kunnen ontwikkelingen zijn op het gebied van vastgoed, huurrecht, arbeidsrecht, mededingingsrecht en staatsteun, governance etc.

Dirkzwager heeft speciaal voor woningcorporaties deze website ontwikkeld waarop frequent artikelen worden gepubliceerd over onderwerpen die voor woningcorporaties relevant zijn. Ook treft u op deze website wet- en regelgeving, wetenschappelijke artikelen en andere interessante juridische documenten alsmede aankondigingen van events aan.

Marèl Baak

T: +31 (0)26 365 55 57
E: baak@dirkzwager.nl

Peter-Jan Hopmans

T: +31 (0)24 381 27 35
E: hopmans@dirkzwager.nl

Frederique Hoppers

T: +31 (0)24 381 31 26
E: hoppers@dirkzwager.nl

Jasper Molenaar

T: +31 (0)26 353 84 08
E: molenaar@dirkzwager.nl

Robert Rijpstra

T: +31 (0)26 353 84 08
E: rijpstra@dirkzwager.nl

Denise Sauer

T: +31 (0)26 353 84 08
E: sauer@dirkzwager.nl

Chantal van den Borne

T: +31 (0)26 353 83 30
E: borne@dirkzwager.nl

Willyne van Osch

T: +31 (0)26 353 84 45
E: vanosch@dirkzwager.nl

John Wijnmaalen

T: +31 (0)26 365 55 58
E: wijnmaalen@dirkzwager.nl

Scroll To Top